X
تبلیغات
t type="text/javascript" src="http://bestweblog.ir/baner.php?q=regnuser&moref=5057&type=bul" > کپسول تقویت کننده و ضد ریزش مو تریشوپ TRICHUP
 
کپسول تقویت کننده و ضد ریزش مو تریشوپ TRICHUP

کپسول تقویت کننده و ضد ریزش مو تریشوپ TRICHUP

قیمت: 68000 تومان

درمان کامل ریزش مو و رفع تمام مشکلات مو مثل موخوره ، شوره و محرک قوی رویش مجدد مو این محصول باعث زنده ماندن مو از ریشه تا سر می شود و از ریزش مو و تشکیل شوره به طور موثری جلوگیری میکند و ضمن تقویت و جلوگیری از ریزش مو باعث رویش مجدد موها و ضخیم شدن موهای نازک و ضعیف میگردد . قرص ضدریزش موی تریشوب 100% گیاهی از جنگلهای هندوستان.

نکات مهم در اثر بخشی بهتر محصول: * از شستشوی مو با شامپوهای شیمیایی خودداری کنید. * از شامپوهای گیاهی مناسب مثل HERBAL استفاده کنید. * از خشک کردن موها با سشوار پرهیز کنید. * موهایتان را بعد از شستشو با حوله کتانی و به آرامی خشک نمایید. * از شانه ای با دندانه های بزرگ استفاده کنید. * برای جلوگیری از شکستن مو همواره موهای خود را اندکی چرب نگه دارید . طریقه مصرف: از کپسول تریشوپ روزی 3 عدد صبح و ظهر و شب به همراه شیر مصرف شود .
روشهای خرید محصول: 1- دریافت وجه هنگام تحویل کالا: در این روش کالا برای شما ارسال شده و 3 تا 5 روز کاری به دستتان رسیده و مبلغ کالا و هزینه ارسال ( برای این محصول 5000 تومان) را هنگام دریافت کالا به مامور پست میدهید. 2- واریز وجه به حساب( خرید نقدی): که کالا ظرف 2 تا 3 روز کاری به دستتان رسیده و هزینه ارسال نیز رایگان است. ------------------- جهت گرفتن بهترین نتیجه بهتر است از روغن گیاهی تریشوپ TRICHUP نیز همراه با این محصول به صورت موضعی بر روی مو استفاده گردد.

برخی از ویژگیها
1) زنده و سالم نگه داشتن مو از نوک تا ریشه  2) رفع تمامی مشکلات مو از جمله موخوره، شوره، ریزش و ...  3) تقویت موثر ریشه مو و جلوگیری از ریزش آن  4) تحریک کننده پوست سر برای رویش مجدد موهای ریخته  5) 100درصد گیاهی- تقویت و ضخیم کننده موهای نازک سر


خرید کپسول تقویت کننده و ضد ریزش مو تریشوپ TRICHUP


نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز 


alavijeh20نويسنده : دکتر شهلا رجایی